HEMEN ARAYIN


Winsa PVC Pencere ve Kapı Sistemleri


Winsa, doğaya saygısı, inovasyona verdiği önemi, müşteriye verdiği değeri ve kalitesiyle sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde öncü ve tanınan bir markadır.

Kayadem Mühendislik Winsa Yetkili ve Uygulayıcı Bayisidir...

Winsa modern yapıların tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürün tasarımı ve renk seçenekleriyle yüksek kalite anlayışını birleştirmiştir. Renk seçenekleri için bizleri arayabilirsiniz..

12 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı Winsa'da


Winsa cam balkon sistemleri vade farksız 12 aya kadar taksitle ödeme imkanıyla Kayadem Mühendislik'te.
Özgün fikirler, Ferah Mekanlar...Winsa, çevreye ve geleceğe özel önem vermektedir. Plastiğin geri dönüştürülmesini ve Pvc’nin makul ve sürdürülebilir kullanımını etkin olarak desteklemektedir. Profillerimizin üretiminde sadece kurşunsuz stabilizatörler kullanılmaktadır. Çözümlerimiz, yoğun araştırmaların ve yıllara yayılmış tecrübenin pencere ve kapılar için geleceğe, dayanıklı Pvc sistemlerinin geliştirilmesine nasıl yol açtığını mükemmel bir şekilde göstermektedir. Sistemlerimizin üretimi basittir, doğrudan işlemeye izin vermektedirler ve bakımları da son derece kolaydır.

Kayadem Mühendislik ile Winsa Konforu

Kayadem Mühendislik sektördeki 20 yıla yakın deneyimi ile PVC Kapı ve Pencere sistemlerinde kalitesini kanıtlamıştır. Ankara ve çevre illerde sayısız PVC Kapı Ve Pencere sistemi Kayadem Mühendislik güvencesiyle uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.