HEMEN ARAYIN


2002 Yılından günümüze...

   2002 Yılında limited şirket olarak faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2017 yılında kurumsal yapısını güçlendirmek amacıyla KAYADEM MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. ismiyle hizmetlerine devam etmiştir.

Kaliteyi ve güveni inşa ediyoruz...

Kuruluşundan bugüne yapı sektörünün özellikle çatı, çatı olukları, yalıtım, izolasyon, mühendislik ve mimarlık alanlarında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin her türlü tasarım ve projelendirme taleplerine ücretsiz keşif imkanıyla, bugün de cevap vermeye devam etmekteyiz. Sizlere de Kayadem kalitesini sunmaktan onur duyarız.

VİZYONUMUZ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak. Müşterilerimizin koşulsuz memmuniyetini sağlarken, çalışanlarımızın tatmin ve memmuniyetini de sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

MİSYONUMUZ;

Standartları yüksek ve kaliteli hizmet ile kaliteli malzeme kullanarak müşteri memmuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızın daima bilincinde olmaktır.Ücretsiz keşif isteyin

İhtiyacınız olan hizmet ile ilgili değerlendirme ve keşif işlemlerini Online keşif formumuz ile 7/24 bize iletebilir, Kayadem Mühendislik profesyonelliğinden hızla yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

İletişim bizim için çok önemli. Bize ileteceğiniz tüm soru ve görüşlerinizi titizlikle değerlendiriyoruz.KAYADEM mühendislik olarak göreve hazırız!

İhtiyacınız olan hizmet için yerinde değerlendirme ve keşiflerimiz ücretsizdir. Keşif talebinizi online olarak bize iletebilirsiniz.

Hizmetlerimiz