HEMEN ARAYIN


Tüm Çatı Sistemlerinde

5 YIL GARANTİ!

kiremit aktarma

Tüm çatı çeşitleri Kayadem Mühendislik Uzmanlığıyla 5 Yıl garantili şekilde inşa edilmektedir.

Çatı Isı ve Su Yalıtımı

Çatılarda ve yağmur oluklarında zamanla oluşan kırık ve çatlaklar bir müddet sonra telafisi çok daha zor sorunlara yol açacaktır. Ayrıca ısı yalıtımı yapılmamış bir çatı, konutun ısınma giderini arttıracaktır. Çatılarınızın ısı ve su yalıtımı Kayadem uzmanlığında profesyonel bir ekip ile yapılmaktadır.(bkz: Çatı Referanslarımız).

Çatı ve Kiremit Aktarma


Kayadem Mühendislik, çatı yenileme ve çatı aktarma konusundaki tecrübesiyle sektörün öncülerindendir. Kumlu membran, şingıl çatı, kiremit aktarma uygulamaları ile konutlardaki çatı sorunlarına kesin çözüm sunuyoruz.
Yağmur Olukları ve Su Tahliye Sistemleri


çatı olukları

Çatınıza yağan yağmur suları oluk ve tahliye sistemleri ile düzgün ve kontollü şekilde tahliye edilmezse evinizin duvarlarından temeline kadar çok ciddi zararlar vermeye başlar. Evinizin depreme dayanımını çok ciddi oranlarda düşürür.

Kayadem Mühendislik ile İçiniz Rahat

Kayadem Mühendislik sektördeki 16 yıllık deneyimi ve sayısız çatı yenileme ve çatı sistemleri uygulaması ile kalitesini kanıtlamıştır (bkz: Çatı Referanslarımız). Ankara ve çevre illerde sayısız çatı suyu tahliye ve yağmur oluğu sistemi Kayadem Mühendislik güvencesiyle uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite Olmazsa Olmaz İlkemiz

Sunmuş olduğumuz çatı tamiri, çatı yenileme, çatı ve kiremit aktarma, çatı yalıtımı, yağmur oluğu ve çatı su tahliye sistemlerinde malzeme ve işçilik kalitemizden asla taviz vermiyoruz. Böylece sunmuş olduğumuz hizmetlerin tümünün arkasında durmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Çatı ve Oluk Uygulamalarımız